My First

My First to oryginalny i niezwykle innowacyjny produkt 3w1 dla dzieci już od 6. miesiąca życia, który „rośnie” razem z nimi. Jeździk został wykonany z bardzo wytrzymałego materiału EPP, który doskonale amortyzuje wstrząsy oraz jest „przyjazny” dla otoczenia: podłogi, ścian czy mebli w domu.

Dzięki dwustronnej podstawie i niezwykle prostej zmianie funkcji, My First bez użycia narzędzi może stać się: pchaczem, klasycznym jeździkiem lub deską na kółkach dla starszych dzieci.

My First, dzięki bezpiecznym podkładkom ślizgowym z jednej strony podstawy może być używany przez najmniejsze dzieci jako klasyczny pchacz. Stabilna powierzchnia siedziska, po której można się wspinać oraz dobre przyleganie do podłogi wspiera malucha w nauce wstawania i stawiania pierwszych kroków.

Po obróceniu podstawy na stronę z kółkami, My First w kilka sekund staje się niezwykle zwinnym jeździkiem, doskonałym dla dzieci powyżej 1. roku życia. W życiu dziecka to czas na trenowanie równowagi, naukę panowania nad własnym ciałem i doświadczenie pracy mięśni.

Po zdemontowaniu korpusu z siedziskiem otrzymujemy z kolei deskę na kółkach, na której starsze dzieci mogą jeździć odpychając się nogami lub rękami. To nie tylko świetna zabawa, ale też doskonałe ćwiczenie ogólnorozwojowe, trenujące balansowanie całym ciałem i szybkie reagowanie na upadek.

Funkcje 3w1

W mgnieniu oka i bez użycia narzędzi, pojazd może stać się: pchaczem, klasycznym jeździkiem lub deską na kółkach

Trwały materiał absorbujący wstrząsy

Bezpieczny dla dzieci oraz otoczenia - podłóg i mebli w domu

Łatwy w czyszczeniu

Wygodne profilowane siedzisko z miękką, zdejmowaną nakładką

Schowek pod siedziskiem

Idealne miejsce na ulubione przytulanki, autka czy klocki

Instagram
Scoot&RidePolska
pixel