Autoryzowane sklepy Scoot & Ride – gwarancja bezpiecznych zakupów

Aby przygoda ze Scoot & Ride trwała jak najdłużej i przebiegała jak najbardziej komfortowo, warto zacząć ją już od momentu zakupu i wyboru sklepu, w którym tego dokonamy. Kupując naszą hulajnogę, kask czy jeździk, chcemy mieć pewność co do jego oryginalności i najwyższej jakości wykonania. Wszystko to (i jeszcze więcej) zapewnia nam autoryzowany punkt sprzedaży. Dobrze wiedzieć, dlaczego właśnie w takim sklepie warto robić zakupy?

 

Pozorne oszczędności

W Internecie bez problemu można znaleźć sklepy oferujące produkty Scoot & Ride lub hulajnogi podobne do hulajnóg Scoot & Ride w „atrakcyjnej” cenie. Problem z zakupem w takim sklepie zaczyna się jednak w momencie, kiedy np. będziemy chcieli skorzystać z gwarancji czy usług autoryzowanego serwisu. Tutaj oficjalny dystrybutor marki Scoot & Ride w Polsce, występujący jako reprezentant producenta, nie sprawuje kontroli nad oryginalnością i jakością sprzedawanego towaru. Konsumenci ryzykują kupno produktów oraz usług niespełniających norm, oraz – co gorsze – nie podlegających gwarancji producenta.

 

Co to znaczy, że sklep Scoot & Ride jest autoryzowany i dlaczego warto tam kupować?

Autoryzowany sprzedawca Scoot & Ride to sklep, który został wyznaczony przez oficjalnego dystrybutora marki na terenie Polski, firmę Solution Baby Care, do sprzedaży produktów marki Scoot & Ride. Oprócz bezpośredniej sprzedaży, autoryzowani sprzedawcy udzielają również gwarancji i zapewniają wsparcie posprzedażowe w imieniu dystrybutora, a co za tym idzie producenta.

Z zakupu od autoryzowanego sklepu Scoot & Ride wypływa wiele korzyści, m.in.:

 

1. Gwarancja

Jedną z głównych zalet zakupu w autoryzowanym sklepie jest pewność gwarancji. Daje ona potwierdzenie, że nabyty przez nas produkt będzie działał zgodnie z przeznaczeniem, a w przypadku jakiejkolwiek usterki można zgłosić do producenta wadę, domagając się darmowej naprawy lub wymiany sprzętu.

 

Zakup w autoryzowanym sklepie Scoot & Ride daje także Klientowi bezpieczeństwo w razie ewentualnej upadłości/zamknięcia danego sklepu. Hulajnoga zakupiona z oficjalnego kanału dystrybucji nadal bowiem podlega gwarancji u producenta.

 

2. Oryginalność produktu

Bardzo często dostajemy wiadomości z reklamacjami ze zdjęciem hulajnogi, które tylko na pierwszy rzut oka wyglądają jak hulajnogi Scoot & Ride. Niestety, rynek podrabianych hulajngóg Scoot & Ride lub hulajnóg robionych na ich podobieństwo, ma się świetnie. Niejednokrotnie, kupując hulajnogę „podobną do Scoot & Ride”, mamy niestety do czynienia z ze słabej jakości podróbką, zdarzają się nawet sytuacje, że produkt nie spełnia norm europejskich i nie powinien być nawet sprzedawany na terenie naszego kraju. Podrabiany, nieoryginalny produkt może nie być testowany i nie spełniać norm bezpieczeństwa, a tym samym używanie go może być niebezpieczne dla dziecka.

Kupując w autoryzowanym sklepie Scoot & Ride, otrzymujemy 100% pewność oryginalności produktu, co z kolei oczywiście przekłada się na jakość wykonania i działania produktu, a tym samym na bezpieczeństwo naszych dzieci.

 

3. Wsparcie od sklepu

Kupując nową hulajnogę, chcemy mieć pewność, że jest to nasz najlepszy możliwy wybór. Zależy nam, by model oprócz świetnego wyglądu spełniał również nasze inne oczekiwania. Sprzedawcy w autoryzowanych sklepach Scoot & Ride, dobrze znają produkty marki i chętnie odpowiadają na pytania klientów. Co równie ważne, w przypadku zgłaszanej przez Klienta usterki, to właśnie sklep wchodzi w rolę reprezentanta w żądaniu spełnienia roszczeń gwarancyjnych.

 

4. Możliwość zwrotu

Zgodnie z polskim prawem konsumenckim, przy zakupie ze sklepu internetowego mamy prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. We wszystkich autoryzowanych sklepach Scoot & Ride jest taka możliwość. Co więcej, są wśród nich sklepy umożliwiające dokonanie zwrotu produktu aż do 100 dni!

 

Gdzie znajdę listę autoryzowanych sklepów Scoot & Ride?

 

W zakładce Gdzie kupić w dolnym menu i tutaj! – LINK do listy autoryzowanych sklepów Scoot & Ride

Zachęcamy również do zakupów bezpośrednio w naszym sklepie – LINK do sklepu

Instagram
Scoot&RidePolska
pixel